X
Išči

Kontakti po področjih

VODJA VODOOSKRBE

Tone Vocovnik, el. inž.

T: 02 88 120 42
M: 041 781 925
E: tone.vocovnik@komusg.si

Upravna stavba – soba 004

VODJA RAVNANJA Z ODPADKI

Dejan Požgan, kom. inž.

T: 02 88 120 17
M: 041 363 653
E: dejan.pozgan@komusg.si

Upravna stavba – soba 113

VODJA ODVAJANJA IN ČIŠČENJA KOMUNALNE IN PADAVINSKE ODPADNE VODE

Gregor Mlakar, strojni tehnik
M: 031 626 568
E: gregor.mlakar@komusg.si

Pisarna - Centralna čistilna naprava Slovenj Gradec

VODJA ENOTE ENERGETIKA
in OSKRBA S TOPLOTNO ENERGIJO

Bogomir Kačič, kom. inž.

T: 02 88 120 22
M: 041 652 904
E: miran.kacic@komusg.si

Toplarna Štibuh, 1. nadstropje desno

VODJA OSKRBE Z ZEMELJSKIM PLINOM
 

Darijan Plaz, dipl. inž. str.

T: 02 88 120 21
M: 051 610 750
E: darijan.plaz@komusg.si

Toplarna Štibuh, 1. nadstropje desno

VODJA STANOVANJSKE DEJAVNOSTI

mag. Tjaša Borovnik

T: 02 88 120 27, 02 88 120 49
M: 031 331 657
E: tjasa.borovnik@komusg.si

Upravna stavba – soba 210

VODJA ENOTE - KOMUNALNE STORITVE

Damjan Merzdovnik, dipl. inž. grad

T: 02 88 120 31
M: 031 612 907
E: damjan.merzdovnik@komusg.si

Upravna stavba, 1. nadstropje desno, soba 106

VODJA STROKOVNO TEHNIČNIH SLUŽB

Branka Slemenik, inž.geod., dipl.ekon.

T: 02 88 120 41
M: 041 730 634
E: branka.slemenik@komusg.si

Upravna stavba - soba 107

VODJA KATASTRA

Gregor Andrejc, dipl.inž.geod.

T: 02 88 120 46
M: 041 802 576
E: grega.andrejc@komusg.si

Upravna stavba – soba 110

Zakoličba komunalnih vodov je za fizične osebe brezplačna.

VODJA ENOTE GVS

Ivan Gros, kom. inž.,

T: 02 88 120 37
M: 041 649 383
E: Ivan.gros@komusg.si

Upravna stavba – soba 105

VODJA RAČUNOVODSTVA

Janja Vrhovnik, univ. dipl. ekon

T: 02 88 120 32
M: 051 682 844
E: janja.vrhovnik@komusg.si

Upravna stavba – soba 119

VODJA INFORMATIKE

Dejan Kašnik, dipl. inž. rač. in inf. tehnol.

T: 02 88 120 16
M: 040 127 085
E: dejan.kasnik@komusg.si

Upravna stavba – soba 209

POGOSTO NAS SPRAŠUJETE

Pripravili smo nabor pogostih vprašanj in odgovorov, ki se nanašajo na različna področja delovanja in tudi na različne življenske situacije. Hitro boste našli odgovore ter obrazce in dokumente itd.
 

Kliknite tukaj

IMATE VPRAŠANJA, PRIPOMBE ALI PREDLOGE?

Izpolnite e-obrazec in odgovorili vam bomo v najkrajšem možnem času.
Če uporabljate eStoritve, oddajte vprašanje kot registriran uporabnik, saj vam bomo lahko tako odgovorili hitreje in bolj natančno ob upoštevanju vaših podatkov. 

Povejte nam    eStoritve